מה זה Cura?

השם CURA, מהמקור הלטיני למילה 'Care', פירושו דאגה, תשומת לב, חמלה.
כשמה – חורטת Cura על דגלה את ערך הטיפול המסור לכל בני המשפחה, החל מהיילוד הטרי שהפך אתכם להורים ועד לאלה שהיו שם עוד לפני, הזקוקים לטיפולים ביתיים.

עם CURA, ננגיש לכם את הכלים הנכונים הנדרשים לצורך מניעת נזקים ואף התמודדות עם מצבי חירום המצריכים התערבות מיידית. הטיפול וההדרכה מועברים על ידי אחיות מוסמכות.

עלינו

Cura נוסדה בשנת 2022 ע”י קרולין טוקאן, אחות רפואה דחופה מוסמכת, בילדים ומבוגרים, מדריכת החייאה מתקדמת לתינוקות, ילדים ומבוגרים מוסמכת על ידי ארגון הבריאות העולמי (AHA – American Heart Association) ומשרד הבריאות, עם ניסיון עשיר בעבודה במחלקה לרפואה דחופה לילדים.
בנוסף יועצת ומדריכת הנקה מוסמכת. 

המטרות שלנו

  • לטפל במסירות בכל לקוח, תוך שמירה על פרטיותו, לצד מתן שירות איכותי, הוגן ואישי לכל אורך הטיפולים.
  • מתן טיפול איכותי, על ידי צוות מיומן ומנוסה, באמצעות מכשור מתקדם ובטיחותי. 
  • מתן הדרכה והנגשת מידע חשוב לכל הורה טרי או מטפל עיקרי בבן משפחה אהוב.

נוחות הטיפול:

אין כמו בבית.
בין אם מדובר במתן טיפול או ייעוץ ובין אם בסדנת עזרה ראשונה, המפגש מתקיים במרחב הטבעי שלכם.ן.
מהטופלים.ןת הכרוניים.ות הזקוקים.ות למעקב מתמיד, ועד לאם הטריה, שזה עתה ילדה תינוק וזקוקה לסיוע, הדרכה והכוונה – מדובר בנוחות שאין לה תחליף.

המפגש יתקיים עם אחות בסביבה הנוחה והטבעית שלך, כך שתוכל.י לקבל מענה לכל שאלותיך וללא צורך ביציאה מהבית.

מה כוללים שירותי CURA?

  • ביקור בית על ידי אחות מוסמכת למתן טיפול, תרופות, השגחות וניטור סימנים חיוניים. ( מוזמנות ומוזמנים לעיין בדף שירותים המוצעים בדף הפייסבוק של CURA). 
  • הדרכות עזרה ראשונה , החייאה וניהול מצבי חירום מהם: חנק, טביעה, תגובה אלרגית וכדומה.
    ההדרכה מועברת על ידי אחות רפואה דחופה מוסמכת. ההדרכה הינה אינטראקטיבית ופרקטית, המלווה בתרגול על בובות מתקדמות בעזרת תרחיש מדמה מציאות. 
  • יעוץ והדרכה הנקה – לכל האמהות באשר הן, החזון שלנו הוא להעלות את  המודעות לחשיבות חלב האם בין אם זה בהנקה, שאיבות או תיסוף . תוך כדי המסע תתלווה לאמא מייעצת הנקה שבה תדריך ותלווה אותה בכל קושי בדרך על מנת להעניק לתינוק שלה את הטוב ביותר. 

 

החזון שלנו:

אנו מאמינים כי כל אחד ואחת מאיתנו יכולים.ות להיקלע למצב חירום, ואם נדע להעניק את העזרה הראשונה הנכונה בזמן הנכון, ללא היסוס נוכל להציל חיים. 

החזון שלנו הוא להפוך כל בית, לבית בטוח מציל חיים בו דוגלים באיכות הבריאות, חשיבות והנכונות להציל חיים בכל זמן נכון, להימנע מטעויות שכיחות מסכנות חיים תוך מודעות והבנה של חשיבות הדברים.
אנו מאמינים שזוהי זכות לכל ילד וילדה, שהוריהם ידעו להתנהל נכון במצבים מפתיעים ופתאומיים בחיים המצריכים התערבות מיידית ופשוטה עד הגעת כוחות הצלה. 

יחד, נעניק למשפחה שלנו את הטיפול הטוב ביותר, בבית, תוך כדי יחס אישי ומעקב צמוד של אחות מוסמכת בכל זמן ועת.